Przejdź do treści
Menu
Sprawdź pozostałe serwisy

Rek Travel w Chicago największe i jedno z najstarszych polonijnych biur podróży w USA. Od prawie 30 lat działamy na amerykańskim rynku.

Pn-Pt: 9:00AM-5:00PM Sb: 10:00AM-4:00PM
Najlepsze biuro podróży pod Słońcem - Rek Travel

Planujemy i realizujemy wycieczki dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych i firm.

Specjalizujemy się w autorskich programach wypraw do 50 stanów USA i 150 krajów na całym świecie. Od indywidualnego planu aż po realizację. Dzięki temu każda podróż jest unikalna, bo dopasowana do potrzeb i wymagań naszych klientów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

To, co wyróżnia Rek Travel Services od naszej konkurencji, to komercyjne pozwolenia na wjazdy do parków narodowych w USA, pozwolenia na transport pasażerów, licencja DOT (Departamentu Transport USA). Zatrudniamy zawodowych kierowców i co najważniejsze przewodników z wieloletnim doświadczeniem w pracy z grupami na terenie Stanów Zjednoczonych i we wszystkich krajach, do których podróżujemy.

50 stanów USA, 150 krajów, podróże na Marsa już wkrótce :)

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i o to by program był kreatywny, dopracowany w każdym szczególe, doskonały pod względem logistycznym i jakościowym. Jeśli chcecie przeżyć niepowtarzalną przygodę gdziekolwiek na świecie – to dobrze trafiliście. Mamy doświadczenie w realizacji podróżniczych marzeń na każdym z siedmiu kontynentów.

Wybierzcie tylko miejsce i czas, a my zrobimy resztę

Helikopter nad Wielkim Kanionem

Czy?

Spływ pontonem pod Wodospadem Iguana

Na obiad świnka morska

Czy?

Własnoręcznie złowionego rekina

Kopalnia srebra w Boliwii

Czy?

Szukanie złota na Alasce

Eksploracja dzikiej dżungli

Czy?

Palenie cygar skręconych przez Kubańczyków

Adventure awaits!

Zorganizujemy dla Was każde wydarzenie

Obsługujemy grupy zorganizowane, wyjazdy firmowe na targi czy konferencje oraz grupy młodzieżowe. Organizujemy wyprawy górskie, trekkingi i pielgrzymki. W ofercie posiadamy również wyjazdy dedykowane seniorom.

Konferencje, kongersy i targi

apewniamy obsługę wyjazdów na konferencje i kongresy. Zarezerwujemy dla Was hotele, przeloty, transport. Zadbamy o najlepszych tłumaczy i przewodników. Zadbamy o Wasz czas przed i po kongresowy, byście mogli połączyć pracę z przyjemnością. Dzięki temu poznacie miasto czy kraj, w którym odbywa się konferencja. Zapewnimy Wam rozrywkę, kupimy bilety na mecz, do opery czy spektakl teatralny. Pomożemy zorganizować uroczyste spotkania czy kolację.

Zapewniamy kompleksową obsługę podróży służbowych, szkoleń i spotkań biznesowych

Uwzględniając Wasz czas, wygodę oraz cenę przygotujemy podróż tak, byście zdążyli na umówione spotkanie, mieli czas na przesiadkę i transfer. Byście mieli też czas na odpoczynek i przygotowanie do słózbowych spotkań. Trzymamy się wytycznych oraz budżetu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

Programy incentive (wyjazdy motywacyjne)

Kierujemy się filozofią „krojone na miarę”. Programy INCENTIVE są niepowtarzalne i pozostaną na długo w Waszej pamięci. Zorganizujemy wyjazd motywacyjny, który nie tylko wzmocni Wasze relacje biznesowe, ale także zacieśni więzi między uczestnikami spotkania. Wspólne przeżycie przygody wzmocni też współpracę w zespole.

Mamy doświadczonych kierowców, mechaników i zaplecze techniczne

Dzięki temu nasze autobusy są należycie przygotowane do pokonywania nawet najdłuższych tras. Współpracujemy z kierowcami doświadczonymi w prowadzeniu busów i autobusów nawet na najbardziej wymagających drogach. Nie straszna im preria, wysokogórskie wąskie drogi czy ulice wielkich aglomeracji. To wspaniali towarzysze podróżny, gawędziarze, którzy anegdotami umilą Wasz wyjazd.

Wynajem autokarów

To także część szerokiej oferty Rek Travel. Dysponujemy własną bazą transportową z nowoczesnym i w pełni wyposażonym warsztatem obsługi pojazdów.